Zarządzanie nieruchomościamiFacebookStrefa klienta

Piękne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem na 7 piętrze

Miasto
Kraków
Dzielnica
Olsza
Adres
Meissnera
Typ nieruchomości
Apartamentowiec
Stan
Deweloperski
Powierzchnia
50 m2
Liczba pokoi
2 pokojowe
Piętro
7
Winda
Tak
Stolarka okienna
Drewniana
Media
Kanalizacja, woda, prąd
Zabezpieczenia
Alarm, monitoring, teren zamknięty
Cena
347.366 zł

Opis nieruchomości

UWAGA OSTATNIE WOLNE MIESZKANIE NA PIĘTRZE W TEJ INWESTYCJI !!!

Nowa, zrealizowana inwestycja składająca się z dwóch nowoczesnych i zaawansowanych architektonicznie apartamentowców. Jasne elewacje z elementami szkła, drewna oraz naturalnych kamieni stwarzają elegancką i harmonijną atmosferę. Nieruchomość usytuowana pomiędzy ulicą Mogilską a Pilotów. Bardzo dobra lokalizacja z łatwością przemieszczania się w każdą stronę miasta.

Oferowane mieszkanie mieści się na 7 piętrze i składa się z przedpokoju, pokoju dziennego połączonego z kuchnią, osobnego pokoju, toalety oraz balkonu. Wszystkie pomieszczenia jasne i przyjemne dla oka.

Inwestycje cechuje dbałość o szczegóły takie jak drewniane żaluzje balkonowe, szklane balustrady, kamienne wykończenia i wiele innych oraz funkcjonalność i spokój przyszłych mieszkańców. Na osiedlu zminimalizowany ruch pojazdów, wyjazdy na zewnątrz budynków bezpośrednio z parkingów podziemnych. Teren zamknięty z dużą ilością zieleni oraz certyfikowanym, bezpiecznym placem zabaw. W budynkach liczne udogodnienia takie jak cichobieżne windy, monitoring, ogrzewanie z MPEC oraz dostęp do wszelkich mediów. 

Prezentowane na zdjęciach wykończenie jest przykładowe.

MIESZKANIE W STANIE DEWELOPERSKIM

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI DLA BIURA

ZAPRASZAM DO PREZENTACJI 
Patryk Pruchnik
606-101-166
krakow@pruchnik.net