Zarządzanie nieruchomościamiFacebookStrefa klienta

Nowe mieszkanie na osiedlu ze świeżym powietrzem

Miasto
Kraków
Dzielnica
Dębniki - Ruczaj
Adres
Okolica ul. Bunscha
Powierzchnia
42,5 m2
Ilość Pokoi
2
Piętro
1/3
Stan Lokalu
Deweloperski
Miejsce Parkingowe
Tak - za dopłatą
Cena
264.000 zł

Opis nieruchomości

Pierwsze tego typu osiedle w Polsce tak dogłębnie przemyślane architektonicznie. Położenie budynków na osiach północ - południe, wschód - zachód zapewnia maksymalną ilość światła dziennego. Liczne strefy spacerowe, wypoczynkowe, parki, place zabaw oraz strefy chillout. Osiedle zaprojektowane tak, aby stworzyć bezpieczną, prywatną i zdrową przestrzeń dla jego mieszkańców a ruch samochodowy przeniesiony na parkingi podziemne oraz na zewnątrz osiedla. Apartamentowce zbudowane z topowych materiałów takich jak : kamień, szkło, drewno, stal i aluminium prezentować się będą estetycznie oraz nowocześnie.

Oferowane mieszkanie mieści się na 1 piętrze i składa się z przedpokoju, salonu połączonego z kuchnią, osobnej sypialni, toalety oraz tarasu z widokiem na tereny zielone.

Wewnątrz osiedla powstaje park z nadmorską roślinnością oraz specjalnymi "gradierniami" wytwarzającymi leczniczy mikroklimat za pomocą hydro-jonizacji. Powietrze wokół gradierni wykazuje czystość bakteriologiczną oraz nasycenie minerałami ( jod, magnez, wapń, potas, żelazo, sód, brom) dzięki czemu przebywanie w ich otoczeniu porównywane jest do pobytu nad morzem wraz z jego niepowtarzalnymi właściwościami leczniczymi i relaksacyjnymi. Dodatkowo powietrze wytwarzane w gradierniach wzmacnia system immunologiczny, pomaga w leczeniu alergii, uczuleń, nadczynności tarczycy, niewydolności krążenia, nadciśnienia oraz wszelkich chorób dróg oddechowych.

Inwestycja będzie prekursorem w nowoczesnym pro-healthy-eko budownictwie dając przyszłym mieszkańcom szansę zdrowego życia w zanieczyszczonej metropolii.

Prezentowane na zdjęciach wykończenie jest przykładowe.

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYKOŃCZENIA MIESZKAŃ " POD KLUCZ ".

MIESZKANIE W STANIE DEWELOPERSKIM

DOSTĘPNYCH JEST WIĘCEJ MIESZKAŃ W TEJ INWESTYCJI O RÓŻNYM METRAŻU I KONFIGURACJI

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI DLA BIURA

ZAPRASZAM DO PREZENTACJI 
Patryk Pruchnik
606-101-166
krakow@pruchnik.net